Kurzy

Kurzy jsou on-line ve skupinách. Skupina čítá cca šest studentů. Minimální počet studentů pro otevření kurzu jsou tři. Pokud kurz neotevíráme, bude vám nabídnuto jiné řešení nebo vrácení peněz.

Koncept výuky je navržen jako dvě vyučovací hodiny (2x 45min) v každé lekci. Celkový počet lekcí je stanoven typem kurzu.

Vě většině kurzů se můžete těšit na šest týdnů výuky (šest lekcí celkem) o celkové dotaci dvanáct vyučovacích hodin. Lekce jsou jednou nebo i více krát v týdnu, podle typu kurzu.

Pozor, hodiny a lekce na sebe navazují, náhrady dle VOP nejsou proto možné, nicméně v případě potřeby se domluvte s lektorem.

Čím jsou kurzy zajímavé?

Žádný kurz není přednáška!

Ať začínající, tak zkušení, všichni se zapojí!

 

V našich kurzech mluvíte Vy!

Když jsou kurzy on-line, naučím se tak vůbec něco?

 

ANO

 

Jsme dobře připraveni a krok za krokem vás rozmluvíme!

Co budu na takovou lekci potřebovat?

 

Sluchátka a monitor počítače, tabletu, případně telefonu.

 

Vše probíhá jako v letadle, navážeme spojení (odkazem který obdržíte e-mailem) a tak proletíme lekci po lekci. Nutné je internetové připojení pro videohovory.

Mám si na kurzy dělat přípravu?

 

Můžete využít našeho PDF, které zasíláme každému.

 

PDF soubor si vytiskněte. Můžete se tak připravovat na hodiny a dělat si do něj poznámky během hodin.  Na konci kurzu tak budete mít ucelené poznámky pro další práci či na památku.

Je stanovené místo konání a čas?

 

Kurzy jsou on-line s lektorem, pouze čas je závazný.

 

Místo je otázkou pouze vašeho internetového připojení, můžete být v práci, doma nebo i na dovolené v zahraničí. Z kurzů však neděláme žádné záznamy. Není tedy možné si kurz nebo i jednotlivé hodiny stáhnout dodatečně.